HAKKIMIZDA

Kanal İstanbul Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Sektörel görüşünü dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri üzerine kurmuş olan Kanal İstanbul, 2002 yılından beri süregelen ilerlemesi ile yatırımcılarını şaşırtmaya devam etmektedir.

 

Operasyonel genişliği ile ulusal ve uluslararası pazarda itibar kazanan firmamız 15 yıllık tecrübesiyle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 

Sahip olduğu geniş vizyonu ve geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları ile Londra, Kuveyt, Dubai, Katar, Bangladeş ve daha birçok ülkede ofisler açmış ve temsilcilikler kurmuştur.

 

Kanal İstanbul Yatırım Fonu her zaman kazandırma özelliğine sahip tek yatırım şeklidir ve Kanal İstanbul sizlere bu fırsatı öncelikli olarak sunmaktadır.

 

Bu noktada Kanalistanbul olarak öncelikli hedefimiz yatırımlarınızı doğru olarak yönlendirerek hem size kazandırmak hem de sizin güveninizi kazanmaktır.

 

Sunmakta olduğumuz hizmetler gayrimenkul yatırım sektöründe geçmişten gelen yüz yıllık aile geleneğimizden beslenmektedir.

 

Ayrıca hem geçmişten gelen tecrübelerini kullanan ve hem de modern teknoloji ve gelişmeleri benimseyen firmamız hızla gelişmekte ve piyasa payını büyütmekte ve bu payı da sizlerle paylaşmaktadır.

 

Kanal İstanbul, dünyanın her yerinde, kazanan tarafta olmayı sizlere garanti etmektedir.

  ABU DABİALMANYAAZERBAYCANBAHREYNBANGLADEŞÇİNDUBAİHOLLANDAIRAKİNGİLTEREKAZAKİSTANKUVEYTLİBYAMAKEDONYAMISIRRUSYASOMALİYUNANİSTANİSTANBULTÜRKİYE